Шпанците го отпуштија Лопетеги, Рамос му го чува грбот

Хулен Лопетеги повеќе не е селектор на фудбалската репрезентација на Шпанија. Отако Реал Мадрид вчера објави дека Лопетеги ќе го … Продолжи со читање Шпанците го отпуштија Лопетеги, Рамос му го чува грбот