Чеченецот го спружи противникот за 17 секунди

Синоќа се одржа последниот УФЦ настан во Лас Вегас. Во главната борба Колби Ковингтон го победи Тајрон Вудли, но ѕвезда … Продолжи со читање Чеченецот го спружи противникот за 17 секунди