Ѓоковиќ ги носи Тим и Димитров на турнеја низ Балканот

Светскиот рекет број 1, Новак Ѓоковиќ е организатор на низата егзибициски мечеви под името „Адрија тур“, која во ова за … Продолжи со читање Ѓоковиќ ги носи Тим и Димитров на турнеја низ Балканот