Кирјос повторно го нападна Ѓоковиќ

Контроверзниот австралиски тенисер Ник Кирјос уште еднаш на социјалните мрежи го нападна најдобриот играч во светот Новак Ѓоковиќ. Кирјос никогаш … Продолжи со читање Кирјос повторно го нападна Ѓоковиќ