Кирјос „удри“ по Ѓоковиќ: Тој е болен сите да го сакаат!

Контроверзниот австралиски тениски талент, Ник Кирјос никогаш не бил некој кој срамежливо ги кажува своите ставови, но во последното интервју … Продолжи со читање Кирјос „удри“ по Ѓоковиќ: Тој е болен сите да го сакаат!