Мекгрегор го прифати предизвикот на Чимаев?

Битката на социјалните мрежи помеѓу новата ММА атракција Хамзат Чимаев и Конор Мекгрегор ескалираше, откако Чеченецот со шведски пасош повторно … Продолжи со читање Мекгрегор го прифати предизвикот на Чимаев?