Кокшаров нов тренер на РК Вардар, Писонеро ќе му биде помошник

Катастрофалниот пораз од Кил, во неделата (20:31), ќе предизвикаат промени во стручниот штаб на ракометниот клуб Вардар. Вардар одиграа скандалозно … Продолжи со читање Кокшаров нов тренер на РК Вардар, Писонеро ќе му биде помошник