Top Sport

Фудбал

Најнови и најинтересни вести од светот на фудбалот, македонски, европски и интернационален. Резултати, видеа, вести  – ФИФА – УЕФА – ФФМ

Жесус: Барса на ништо не личат, немојте да не споредувате со нив

Повратникот на клупата на Бенфика, контроверзниот Жорж Жесус, бил задоволен од победата на неговиот тим над Стандард, во Лига Европа, …

Жесус: Барса на ништо не личат, немојте да не споредувате со нив Прочитај повеќе

Потврда од Партизан: Им го продадовме Стевановиќ на Манчестер сити

Фудбалскиот клуб Партизан го потврди трансферот на Филип Стевановиќ во Манчестер сити. Вундеркиндот ги минал лекарските прегледи во Белград, со …

Потврда од Партизан: Им го продадовме Стевановиќ на Манчестер сити Прочитај повеќе

Scroll to Top