Top Sport

Автомото

Формула 1, Мото ГП, Дакар, ВТЦЦ, рели трки… Сè за акцијата на две и четири (па и повеќе) тркала.

Часовниците на Шумахер продадени за повеќе од четири милиони долари

Осум часовници кои му припаѓаат на великанот на Формула 1, Михаел Шумахер се продадени за речиси четири милиони швајцарски франци …

Часовниците на Шумахер продадени за повеќе од четири милиони долари Прочитај повеќе

Спринтот во Ле Ман за Мартин, Бањаја без пласман, Маркез втор

Возачот на Прамак Дукати, Хорхе Мартин, славеше втора година по ред на спринт трката за Големата награда на Франција, петта …

Спринтот во Ле Ман за Мартин, Бањаја без пласман, Маркез втор Прочитај повеќе

Иконската елеганција се појави на македонските патишта: промоција на новото Porsche Panamera

Подигитална, полуксузна, поефикасна: новата Panamera Porsche Active Ride суспензија за поголема удобност и динамика Подобрени E-Перформанси – поголема моќност, поголем …

Иконската елеганција се појави на македонските патишта: промоција на новото Porsche Panamera Прочитај повеќе

Scroll to Top