Почетна Погледни

Погледни

ТОП 15 светски рекорди во фудбалот

Работи кои ретко се гледаат

ТОП најдоброто од Конор „The Notorious“ Мекгрегор

Да се потсетиме зошто Ирецот има „армија“ на навивачи

ТОП мајстории на Енис Барди

Леванте и македонската репрезентација имаат вистински „магионичар“ во Енис Барди. Уживајте!

ТОП епски глупости и грешки во фудбалот

Смешната страна на фудбалот.

ТОП мајстории на Горан Пандев!

Македонскиот капитен уште е опасен пред голот, како што покажа и во Лигата на нации. Еве убаво потсетување каде „тресеше“ Гоче!

ТОП фудбалски моменти за почит во 2018

Понекогаш фудбалот носи и прекрасни моменти.

ТОП 10 незаборавни голови на Хамес Родригез

И покрај критиките кои ги добива во последно време, Хамес Родригез е неверојатен фудбалер!
81,907FansLike

ПОГЛЕДНИ

ПРЕПОРАЧАНО

Хаос во Рим: Руски навивачи повредени по дефект на ескалатор (видео)

Група на фанови на ЦСКА Москва беа повредени во вторникот, откако еден ескалатор на метро-станица во Рим се скрши, објавија италијанските новински агенции. Според „Анса“,...