Погледни

ТОП најтешки голови!

Ништо не е невозможно!

ТОП додавања кои ќе се паметат

Уметноста на фудбалската асистенција.
81,907FansLike

ПОГЛЕДНИ

ПРЕПОРАЧАНО

Чудото Халанд за малку ќе го срушеше светскиот рекорд на 60...

Ерлинг Халанд одамна го нарекуваат „вундеркинд“, но неговата форма со Борусија Дортмунд е апсолутно неверојатна, откако Норвежанецот постигна два гола за 2:1 победа над...