Погледни

Зошто Диего Армандо Марадона беше најдобриот?

Денеска Диего Марадона го прослави својот 57 роденден, и за тие кои немаа шанса да го гледаат во живо, една компилација за неговите најдобри...

ТОП 11 – Топовски волеј удари

Фантастични волеј удари по корнер

Мајстории од слободен удар

Навистина „ретки“ удари

ТОП 30 – Најбрзите спринтови во фудбалот

По фантастичното видео на индонезискиот фудбалер, еве ги најбрзите спринтови во фудбалот.

Фудбалски Оскар за глумење

Најлошо одглумените фаули во фудбалот
81,907FansLike

ПОГЛЕДНИ

ПРЕПОРАЧАНО