Погледни

ТОП фудбалски моменти во 2017

Најдобри моменти, голови и вештини во 2017 година

ТОП 10 голмански истрчувања

Кога голманот ќе тргне напред.

ТОП голмански интервенции од не-голмани

Како мислат дека тоа ќе остане незабележано?

ТОП голови на Хери Кејн

Асот на Тотенхем, Хери Кејн во вторникот стана рекордер со 39 гола во Премиер лигата во 2017.

ТОП „спасени“ топки од гол-линија

Кога голманите ќе потфрлат, дефанзивците мораат да реагираат...

ТОП 25 најсмешни црвени картони

Понекогаш и најстрогата казна е смешна.

ТОП 35 легендарни историски голови

Голови со посебна „тежина“.

ТОП видео – Роналдо VS Меси

Магични голови на „Ел класико“ од двајцата мајстори на фудбалската игра.

ТОП најбрутални нокаути во тешката категорија

Џошуа, Вајлдер, Кличко, Тајсон... Најдобрите во најдобра форма
81,907FansLike

ПОГЛЕДНИ

ПРЕПОРАЧАНО