Погледни

ТОП 10 најдобри дуели Реал-Барселона (2000-2016)

Само уште четири дена до големата пресметка на „Бернабеу“.

ТОП најлути моменти во кариерата на Кристијано

Португалецот знае да го покаже темпераментот на терен.

Така играше Рикардо Кака!

Рикардо Кака замина во пензија, така што не е лошо да се потсетиме на моментите кога Бразилецот беше најдобар на светот.

ТОП 10 светски фудбалски рекорди

Светските рекорди во фудбалскиот свет.

ТОП најдобри голови од Ел класико

Уште една најава на славниот дуел следната недела

ТОП 25 оригинални додавања

Фудбал со голема имагинација.

ТОП 30 најнеочекувани автоголови

Неочекувани ситуации

ТОП 50 супер фудбалски финти

За некои тоа е толку лесно.
81,907FansLike

ПОГЛЕДНИ

ПРЕПОРАЧАНО