Почетна Русија 2018

Русија 2018

No posts to display

81,907FansLike

ПОГЛЕДНИ

ПРЕПОРАЧАНО

Кога не можеш да се воздржиш – Просинечки веднаш со цигарата!

Селекторот на Босна и Херцеговина, легендата на југословенскиот и хрватскиот фудбал, Роберт Просинечки имаше убаво прво полувреме на „Грбавица“ против Северна Ирска, по кое...