Top Sport

Арсенал пред договор со Јувентус за Артур Мело

Арсенал се многу блиску до договор со Јувентус за позајмица на фудбалерот од средниот ред, Артур Мело, јавува француската „РМЦ“.

„Топчиите“ подолго време бараат решение во средината на теренот, посебно по праќањето на Ејнсли Мејтланд-Најлс во Рома, како и отсуството на Томас Парти и Мохамед Елнени за Африканскиот куп на нации и позитивниот тест на Гранит Џака.

Артур пристигна во Торино со контроверзната трампа со Миралем Пјаниќ со Барселона, еден од договорите кои ја предизвикаа истрагата на италијанските финансиски власти околу вештачкото „набивање“ на цените на фудбалерите за да се прикаже поголем приход на клубовите.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 15

4Anime Attack on Titan Season 2 Episode 6

free anime online The Daily Life of the Immortal King 2nd Season

watch anime free 4Anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

4Anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Scroll to Top