Top Sport

Автогол за ТВ шпици

Фудбалерот на мексиканскиот Леон, Андрес Москера, постигна спектакуларен автогол.

Леон, во осмина-финалето, во Лигата на шампиони на КОНКАКАФ зоната, одиграа 1:1 со Торонто.

Москера, во 50.минута, во се обиде да спречи додавање во контранападот на Торонто. За негова жал тој успеа да го лобува својот голман.

AnimeTV mchia anime tv: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) (https://animetv.cc/m/A1Yp) Episode 39

WCOStream wcostream attack on titan: Watch Naruto (Dub) Episode 135 (https://wcostream.cc/m/0d8/ep-135)

Scroll to Top