Георгина Родригез, девојката на ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо по сѐ изгледа нема крај, откако таа се пофали со низа фотографии од доцниот летен „излет“ во Сен-Тропе, Франција.

Роналдо беше ослободен од обврските во португалската репрезенција, и слободното време го искористи за посета на елитните одмаралишта во Европа. Но, летото привршува, а веќе следната недела почнува Лигата на шампионите…

Релаксација по проблематичниот старт – Роналдо ужива со Георгина (галерија)

 

View this post on Instagram

 

“Vive la vida con quien te dé la vida”. Frida Kahlo Feliz día ❣️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

No os puedo querer más 👑👑 #happyDay #❤️ @cristiano

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

Hojas de árbol caídas, juguetes de viento son 💫🍃🌱🌖 #SweetDreams @giuseppezanotti

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

🧜🏽‍♀️❤️🧜🏼‍♂️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

Dulces sueños… 🌖✨💫❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on