Top Sport

Елмас со одлична асистенција, Наполи води во Болоња

Елиф Елмас продолжува да ги искористува сите шанси кои му ги дава тренерот на Наполи, Лучано Спалети, откако во 20. минута од гостувањето кај Болоња имаше одлично влегување во шестнаесетникот и асистенција до Ирвинг Чаки Лозано за водство на „наполитанците“.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 10

Tokyo Ghoul

Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 Episode 8

My Hero Academia Season 3 (Dub)

tải go88
Scroll to Top