Top Sport

Георгина во нова „жешка“ фото-сесија

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги воодушеви своите 14.3 милиони следбеници на Инстаграм со нова топлес фото-сесија.

Родригез, која е со ЦР7 од 2016 година, во последно време стана многу барана како модел, откако стана заштитно лице на производителот на долна облека „Јамамаја“.

 

View this post on Instagram

 

🏴‍☠️🖤…@aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

❤️🖤 @aloyoga 💜

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

🧜🏽‍♀️ @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Scroll to Top