Top Sport

Како Рино Гатузо ја покажува љубовта кон своите фудбалери

Наполи загуби со 4:2 во интересен меч против Аталанта, за уште еден пораз на тимот на Џенаро Гатузо, кому ако им се верува на италијанските медиуми веќе му е пресудено да добие отказ од Аурелио де Лаурентис.

Во моментите кога Наполи успеа да израмни на 1:1, популарниот Рино на ваков начин го прослави тоа со својот фудбалер Амир Рахмани. Љубов, нели?

Watch Dragon Ball Z Episode 167 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium account 2020

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) (https://animeplanet.cc/m/MEEK) Episode 39 at AnimePlanet anime planet darling

Scroll to Top