Top Sport

Мбапе веднаш ги шокираше Баварците!

Пари Сен-Жермен стигна до многу рано водство на „Алијанц арената“ во Минхен, откако Килијан Мбапе по само три минути игра ја смести топката зад грбот на Мануел Ноер.

Во реприза од минатогодишното финале (кое ПСЖ го загубија со 3:1), на снегот во Минхен, Нејмар имаше одлично пробивање за потоа на Мбапе да му биде лесно да ја протне топката во голот.

The Seven Deadly Sins Episode 24 at GoGoAnime gogoanime official site

Watch Umibe no Étranger Episode Full at KissAnime kissanime2

Scroll to Top