Top Sport

Преку ден е модел, навечер боксерка – Аврил Мати (фото)

Бикини моделот и боксерка, Аврил Мати продолжува со сјајните изданија во рингот, затоа што минатиот викенд стигна до нејзината петта победа во исто толку борби. Многумина ја знаат како една од најсекси боксерките во светот.


Таа викендв славеше победа против Анџелина Хофшнајдер и повторно докажа дека не е успешна само како модел.
Зад себе има тажна приказна, затоа што со 15 години ја исфрлиле од дома. Сега има 32 години и зад себе има титула Мис Хаваи, бикини Мис САД, како уште многу награди во натпревари по убавина.

Scroll to Top