Top Sport

А-лига

„Ѕвездени војни“ ја презедоа австралиската А-лига (фото+видео)

Австралиската А-лига поради договорот со „Дизни“, 10. коло од натпреварувањето го нарече „Star Wars коло“, што донесе некои навистина бизарни …

„Ѕвездени војни“ ја презедоа австралиската А-лига (фото+видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top