Top Sport

Александар Драговиќ

Драговиќ го договорил трансферот во Црвена звезда

Фудбалерот на Баер Леверкузен, Александар Драговиќ, го договорил својот трансфер во Црвена звезда. „Преговорите помеѓу челниците на Црвена звезда и …

Драговиќ го договорил трансферот во Црвена звезда Прочитај повеќе

Scroll to Top