УФЦ: „Кинг Конг“ Романов прво го уништи Мартинез, па го „среди“ и својот тренер

Молдавецот Александер „Кинг Конг“ Романов имаше совршено деби во тешка категорија на УФЦ Фајт најт во Лас Вегас, победувајќи го …

УФЦ: „Кинг Конг“ Романов прво го уништи Мартинез, па го „среди“ и својот тренер Прочитај повеќе