Top Sport

Алиса Шмид

Атрактивната атлетичарка Шмид го предизвика Халанд на трка

Напаѓачот на Манчестер сити, Ерлинг Халанд доби предизвик за трка на 400 метри од „најсекси атлетичарката на светот“, Германката Алиса …

Атрактивната атлетичарка Шмид го предизвика Халанд на трка Прочитај повеќе

„Најсекси“ атлетичарката на крајот како „турист“ во Токио

Алиса Шмид, германската атлетичарка која неколку пати од медиумите беше прогласувана за „најсекси атлетичарка на светот“, на крајот посетата на …

„Најсекси“ атлетичарката на крајот како „турист“ во Токио Прочитај повеќе

„Најсекси“ атлетичарката го испоти Томас Муние

Германската атлетичарка Алиса Шмид, која многу германски медиуми одамна ја прогласија за „најсекси атлетичарка на светот“, ја провери фитнес-подготвеностан а …

„Најсекси“ атлетичарката го испоти Томас Муние Прочитај повеќе

Најсекси атлетичарката на светот го „здроби“ Хумелс на 400 метри

„Најсекси“ атлетичарката на светот, Германката Алиса Шмид го уништи поранешниот освојувач на Светското првенство, Матс Хумелс во трка на 400 …

Најсекси атлетичарката на светот го „здроби“ Хумелс на 400 метри Прочитај повеќе

Scroll to Top