Вардар едвај до победа против Алкалоид на турнирот во Струга

Актуелниот првак Вардар го победи Алкалоид со 24:22 на отворањето на турнирот во Струга. Искуството на ракометарите на Владо Недановски …

Вардар едвај до победа против Алкалоид на турнирот во Струга Прочитај повеќе