Талентите на Реал и Барса се „здружија“ во Манчестер јунајтед

Манчестер јунајтед ги „прибра“ талентите на Реал Мадрид, Алваро Фернандез и на Барселона, Марк Журадо, кои ги чекаат последните документи …

Талентите на Реал и Барса се „здружија“ во Манчестер јунајтед Прочитај повеќе