Лацио ќе му даде шанса на синот на Канаваро

Андреа Канаваро, 16-годишниот син на поранешниот освојувач на „Златната топка“ и Светското првенство, Фабио Канаваро, официјално е дел од младинскиот …

Лацио ќе му даде шанса на синот на Канаваро Прочитај повеќе