Top Sport

Анте Чачиќ

Чачиќ: Шкупи беше тежок ривал, но ние заслужено одиме понатаму

Динамо Загреб успеа да го елиминира Шкупи и се пласира во третото коло од квалификациите за Лигата на шампионите откако …

Чачиќ: Шкупи беше тежок ривал, но ние заслужено одиме понатаму Прочитај повеќе

Чачиќ: Динамо Загреб е фаворит, но имаме респект за Шкупи

Хрватскиот првак Динамо Загреб ја прифаќа фаворитската улога против Шкупи и реваншот во Скопје. Во пресрет на утрешниот меч, тренерот …

Чачиќ: Динамо Загреб е фаворит, но имаме респект за Шкупи Прочитај повеќе

Чачиќ: Шкупи е квалитетен тим, но ние ја прифаќаме фаворитската улога

Македонскиот првак Шкупи утревечер му гостува на Динамо Загреб на „Максимир“ во првиот меч од второто коло во квалификациите за …

Чачиќ: Шкупи е квалитетен тим, но ние ја прифаќаме фаворитската улога Прочитај повеќе

Scroll to Top