Антонио Бандерас сака да помогне на својот омилен клуб Малага

Холивудскиот актер, Антонио Бандерас призна дека е подготвен да инвестира во клубот од неговиот роден град, Малага, за кој никогаш …

Антонио Бандерас сака да помогне на својот омилен клуб Малага Прочитај повеќе