Адуриз спречи триумф на Виљареал

Атлетик Билбао и Виљареал одиграа 1:1 (0:1) во последниот натпревар од неделната програма во 12.коло во Ла Лига. Колото в …

Адуриз спречи триумф на Виљареал Прочитај повеќе