ММА: Арон Пајко со „бомбастичен“ нокаут – ме налути, морав да го суредам!

Поранешниот борачки шампион на САД, Арон Пајко имаше неверојатен нокаут над Џон де Хесус во нивниот меч на Белатор 222, …

ММА: Арон Пајко со „бомбастичен“ нокаут – ме налути, морав да го суредам! Прочитај повеќе