Топ 10 Евролига потези на колото, Вајт со „банана“ па брутално забивање (видео)

Во 11 коло од кошаркарската Евролига имаше многу атрактивни потези, а прв на топ 10 листата со најдобрите потези се …

Топ 10 Евролига потези на колото, Вајт со „банана“ па брутално забивање (видео) Прочитај повеќе