Билбао ќе започнат преговори со Покетино?

Аргентинскиот тренер Маурисио Покетино би можел да седне на клупата на Атлетик Билбао. Според „Марка“, Покетино е еден од тројцата …

Билбао ќе започнат преговори со Покетино? Прочитај повеќе