Диего Коста го напушта Атлетико

Напаѓачот на Атлетико Мадрид, Диего Коста, во јануарскиот преоден рок ќе го напушти клубот од шпанската престолнина, тврди новинарот Фабрицио …

Диего Коста го напушта Атлетико Прочитај повеќе