Зарко казнет за инцидентот со Морбидели

Жоан Зарко, возач на Авинтија, трката за големата награда на Штаерска кој ќе се вози в недела, ќе ја стартува …

Зарко казнет за инцидентот со Морбидели Прочитај повеќе