Гнабри и Левандовски го торпедираа Штутгарт

Серж Гнабри имаше хет-трик, Роберт Левандовски додаде уште два гола, за Баерн Минхен да ги декласира Штутгарт со 0:5 на …

Гнабри и Левандовски го торпедираа Штутгарт Прочитај повеќе