Top Sport

Бартон

Манчестер сити е безмилосен – Бартон загуби со 9:0 на „Етихад“ (видео)

Манчестер сити му даде вистинска лекција за елитен фудбал на третолигашот Бартон, победувајќи го со неверојатни 9:0 во првиот меч …

Манчестер сити е безмилосен – Бартон загуби со 9:0 на „Етихад“ (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top