Италијанска параолимпијка го предизвика Роналдо (видео)

Италијанската параолимписка шампионка во мечување, Беатриче Марија Аделаиде Марција Вио, попозната како Бебе Вио, го прифати повикот на ѕвездата на …

Италијанска параолимпијка го предизвика Роналдо (видео) Прочитај повеќе