Мурињо не сака да ги пушти Велшаните за да работат со тренер на Арсенал

Менаџерот на Тотенхем, Жозе Мурињо признава дека не му се допаѓа што ќе мора да пушти тројца свои фудбалери, вклучувајќи …

Мурињо не сака да ги пушти Велшаните за да работат со тренер на Арсенал Прочитај повеќе