Лизаразу: Гризман заборави да игра фудбал во Барса

Антоан Гризман веќе „не знае да игра фудбал“ со Барселона, вели поранешниот француски репрезентативец Биксенте Лизаразу, кој му советува на …

Лизаразу: Гризман заборави да игра фудбал во Барса Прочитај повеќе