Top Sport

Бобан Георгиев

Бобан Георгиев од Брегалница заминува во Леотар

Крилниот напаѓач Бобан Георгиев го напушта македонскиот прволигаш Брегалница и следната сезона ќе настапува во дресот на Леотар во првенството …

Бобан Георгиев од Брегалница заминува во Леотар Прочитај повеќе

Scroll to Top