Конечно, деби АТП-титула за Гвидо Пелја

Аргентинецот Гвидо Пелја ја скрши клетвата на порази во АТП финалињата, откако во петтиот обид со 7:5/6:3 го победи Чилеанецот …

Конечно, деби АТП-титула за Гвидо Пелја Прочитај повеќе