Гатузо: Не можат сите да се Бред Пит, некои треба да се грди како мене

Џенаро Гатузо инсистира дека неговиот Наполи не може секогаш да биде убав како холивудската ѕведа Бред Пит, порачувајќи им на …

Гатузо: Не можат сите да се Бред Пит, некои треба да се грди како мене Прочитај повеќе