УФЦ: Загуби, па тренерот мораше да му го мести рамото! (вознемирувачки)

Брендон Ројвал доживеа незгоден пораз со нокаут во мечот од мува категорија на УФЦ 255 во Лас Вегас од Брендон …

УФЦ: Загуби, па тренерот мораше да му го мести рамото! (вознемирувачки) Прочитај повеќе