Беговиќ не се враќа на „Сан Сиро“, Милан носи 34-годишен Романец на голот

Голманот на репрезентацијата на БиХ, Асмир Беговиќ нема да се врати во Милан, откако минатата сезона беше на позајмица од …

Беговиќ не се враќа на „Сан Сиро“, Милан носи 34-годишен Романец на голот Прочитај повеќе