Дарен Флечер нов член на тренерскиот тим на Солскјер

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Дарен Флечер е нов помошник на Оле Гунар Солскјер на „Олд Трафорд“, откако „ѓаволите“ му …

Дарен Флечер нов член на тренерскиот тим на Солскјер Прочитај повеќе