Гаврилова со Пављученкова за трофејот во Хонгконг

Дарја Гаврилова го одигра најдобриот меч оваа недела за да се пласира во финалето на Хонгконг опен со 6:0/7:5 победа …

Гаврилова со Пављученкова за трофејот во Хонгконг Прочитај повеќе